Głosujmy na klubowy projekt w budżecie obywatelskim!

Od 1 do 10 października można oddać swój głos na jeden duży i jeden mały projekt w Budżecie Obywatelskim Lublina na 2016 rok.

W tym roku nasz klub UKS Widok Lublin zgłosił swój autorski projekt dotyczący aktywizacji sportowej dzieci w wieku 3-12 lat. Bardzo prosimy o poparcie i oddanie głosu na mały projekt M - 129 AKTYWIZACJA SPORTOWA DZIECI W WIEKU 3-12 LATWięcej informacji znajduje sięna stronie budżetu obywatelskiego:

Popieramy również (i prosimy o głosy) duży projekt D-5 "SYGNAŁ OD NOWA" - BUDOWA BOISKA SPORTOWEGO NA OBIEKCIE STADIONU PRZY UL. ZEMBORZYCKIEJ 3. Szczegółyna stronie budżetu obywatelskiego:

Głosowanie (osoby mieszkającej w Lublinie i mającej co najmniej 16 lat) możliwe jest w formie papierowej albo w formie elektronicznej. Zasady i miejsce głosowania dostępne są na stronie: