Gramy w XVI Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W  środę 28 października na orliku przy SP nr 29 przy ul. Wajdeloty 1 gramy w Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

Zbiórka o 8:30 na orliku przy ul. Wajdeloty 1. Prosimy zabrać obuwie na orlik oraz obuwie na halę. W przypadku niekorzystnej pogody, turniej będzie rozegrany na hali.

Turniej ten był pierwotnie planowany na środę 21 października, ale z powodów niekorzystnych warunków atmosferycznych został przeniesiony na inny termin.

Wcześniejsza informacja dotycząca tego turnieju znajduje się poniżej:

Uwaga! Z powodów złych warunków atmosferycznych turniej został przeniesiony z 21 października na inny termin.

Trener p. Jacek Skrzyniarz (tel. 603623013) zgłosił naszą drużynę (UKS Widok SP 51 Lublin) do XVI Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-8 (I klasa szkoły podstawowej, zawodnicy urodzeni od 1 stycznia 2008 do 31 grudnia 2009).

Poniżej lista chłopców zgłoszonych do tego turnieju (można było zgłosić maksymalnie 12 zawodników):

1. Walczyński Paskal
  2. Eminowicz Błażej
  3. Eminowicz Bartosz
  4. Ozon Ksawier
  5. Bożyk Tymoteusz
  6. Stachaszewski Jakub
  7. Zając Filip
  8. Dyguś Kacper
  9. Świderski Mateusz
  10. Burzec Jarosław
  11. Mościbrodzki Konrad
  12. Wójtowicz Michał

Rodzice zgłoszonych do turnieju chłopców otrzymali od trenera maila zawierającego szczegółowe informacje dotyczące tych rozgrywek (trzy osoby z listy: 10. Burzec, 11. Mościbrodzki, 12. Wójtowicz, miały dosłać nr PESEL dziecka).

Aby wziąć udział w zawodach należy obowiązkowo wypełnić załączone w mailu 2 dokumenty (tj .Zgodę rodzica i Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka) i przynieść je na wtorkowy trening.

Regulamin XVI edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" (i inne informacje związane z turniejem) znajduje się na stronie zpodworkanastadion.pl pod linkiem http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin.

W regulaminie w § 4 HARMONOGRAM I WYMOGI w puncie 9 jest informacja:

Warunkiem dopuszczenia zawodnika do meczu jest posiadanie: ważnej legitymacji szkolnej ze zdjęciemaktualnych badań lekarskich (do wyboru: karta zdrowia, lista potwierdzona przez lekarza/pielęgniarkę szkolną lub oświadczenia rodziców o stanie zdrowia) oraz zgody rodziców z wymaganymi podpisami (załącznik nr 1).

Prawdopodobnie będzie potrzebna legitymacja szkolna ze zdjęciem lub być może, w zastępstwie, inny dokument tożsamości ze zdjęciem (np. paszport lub dowód osobisty).

Pierwszy etap turnieju dla naszej kategorii w Lublinie (finał powiatowy) odbędzie się w środę 21 października od godz. 9.00 na orliku przy SP nr 44 (przy ZSO nr 4 w Lublinie) przy ul. Tumidajskiego 6A (mapa). Pierwszy mecz przewidziany jest na 9:20.

Zbiórka powołanych zawodników w środę 21 października na orliku przy ul. Tumidajskiego o godz. 8:50.

Trener będzie miał stroje (spodenki i koszulki) dla chłopaków. Ubieramy się ciepło i zabieramy zarówno obuwie na orlika jak i obuwie na halę.

W turnieju (U-8 CHŁOPCY) wystąpią trzy drużyny:

1. SP 29
  2. Brazylijskie Szkółki Piłkarskie – Lublin
  3. UKS Widok SP 51

Zwycięzca turnieju (gra każdy zespół z każdym, czyli wszystkie drużyny grają po dwa mecze, czas gry 2x10') awansuje do finału wojewódzkiego (który odbędzie się w okresie od 21 marca do 18 kwietnia 2016 r.).

Gdyby ktoś nie mógł lub nie chciał wziąć udziału w tym turnieju, to niech jak najszybciej powiadomi o tym trenera (wówczas trener będzie mógł ewentualnie powołać innego zawodnika).

Szczegóły środowego turnieju zostaną jeszcze omówione podczas wtorkowego treningu.