Zostań piłkarzem Widoku Lublin! Rusza nabór do klubu 2017!

Uczniowski Klub Sportowy "Widok" Lublin ogłasza nabór do klubu na zajęcia piłkarskie. W ramach naboru odbywać się będą treningi dla chłopców i dziewcząt z roczników 2013- 2006 na boisku ze sztuczną nawierzchnią znajdującym się przy Szkole Podstawowej nr. 51 w Lublinie (ul.Bursztynowa 22). Treningi naborowe odbywać się będą w godzinach 18.00- 19.30 w terminach: 30.08, 01.09, 04.09 i 06.09. Następnie nowi zawodnicy/zawodniczki po dopełnieniu wszystkich formalności związanych z wpisaniem w poczet członków klubu oraz opłaceniem jednorazowego wpisowego w wysokości 150zł, otrzymają komplet treningowy (koszulka i spodenki) i zostaną skierowani na treningi do odpowiedniej kategorii wiekowej. Harmonogramy treningów zostaną ustalone po zakończonym naborze.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w treningach!