Turniej Białej Podlaskiej (sobota 25.02)

W sobotę 25.02.2017 r. gramy w turnieju TOP CUP 2017 II edycja zimowa - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2008. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Kochanowskiego ul. Sidorska 30, 21-500 Biała Podlaska.

Kadra na turniej:

1. Górski Michał
  2. Burzec Jarosław
  3. Walczyński Paskal
  4. Ozon Ksawier
  5. Eminowicz Błażej
  6. Gazda Wiktor
  7. Matwiej Mateusz
  8. Świątek Mateusz
  9. Krzpiot Filip
  10. Wójtowicz Michał

10 zespołów w turnieju; rywalizacja w 2 grupach po 5 zespołów; po fazie grupowej rozgrywki finałowe (a więc każda drużyna będzie miała swój mały finał; czyli drużyna, która zajęła piąte miejsce w grupie A, gra mecz z piątą drużyną z grupy B, 4A z 4B, 3A z 3B, 2A z 2B, 1A z 1B, w przypadku remisu w meczu fazy finałowej po 3 rzuty karne.

Nagrody:
- drużyny, które wygrają swoje mecze finałowe otrzymają złote medale, puchar i dyplom; drużyny które przegrają swoje mecze finałowe – otrzymają srebrne medale, puchar i dyplom;
- dodatkowo przyznane zostaną nagrody w kategoriach: najlepszy zawodnik oraz najlepszy bramkarz turnieju, trenerzy otrzymają upominki.

GRUPA „A”
Jagiellonia Białystok czarni, TOP 54 Biała Podlaska czerwoni, Widok Lublin, Motor Lublin, Pogoń Siedlce
GRUPA „B”
ŁKS Łomża, TOP 54 Biała Podlaska granatowi, Jagiellonia Białystok żółci, Górnik Łęczna, BKS Lublin