Zaczynamy Ligę Mistrzów!

W najbliższą niedzielę 25 października zaczynamy rozgrywki w IV Dziecięcej Halowej Lidze Mistrzów w kategorii rocznik 2008 i młodszy. Mecze będziemy rozgrywać w kolejne niedziele (w godz. od 8:00 do 18:00) w Centrum Sportu Akademos przy ul. Symfonicznej 1a w Lublinie (na Czechowie).

Więcej informacji o rozgrywkach na stronie organizatora: link.

Do rozgrywek trener zgłosił dwie drużyny: ARSENAL Londyn JUVENTUS Turyn. Składy poszczególnych drużyn:

ARSENAL:

9. Sternik Oliwier
  10. Wrzos Jan
  11. Zając Filip

W 1 kolejce (niedziela 25 października) gramy następujące mecze:

• 8:00 ATLETICO Madryt (MOTOR Lublin) - JUVENTUS Turyn
  • 8:17 PSV Eindhoven (MOTOR Lublin) - ARSENAL Londyn
  • 8:51 ATLETICO Madryt (MOTOR Lublin) - ARSENAL Londyn
  • 9:08 PSV Eindhoven (MOTOR Lublin) - JUVENTUS Turyn

Zbiórka obu drużyn o godz. 7.30 w niedzielę (proszę pamiętać o zmianie czasu z letniego na zimowy z soboty na niedzielę) w hali Akademos przy ul. Symfonicznej 1a.

Należy zabrać buty na halę i ochraniacze. Trener będzie miał stroje dla chłopców.

Pełny harmonogram 1 kolejki:

Terminy poszczególnych kolejek:

Najważniejsze informacje o rozgrywkach DHLM:

• W meczu gra 5 zawodników w polu + bramkarz.
  • Można dokonać nieograniczonej liczby zmian podczas spotkania (zmiany hokejowe).
  • Czas trwania meczu wynosi 1x15 minut.
  • Podczas całego turnieju każdy zespół rozegra minimum 13 spotkań, czyli łącznie aż 195 minut gry.
  • Boisko w hali Centrum Sportu Akademos ul. Symfoniczna 1a.
  • Bramki 3x2 m, piłka - rozmiar nr 4 (halowa).
  • 6 kolejek gramy systemem ligowym (każdy z każdym).
  • 7 kolejkę Finały gramy systemem pucharowym (przegrywający odpada, rozstawienie według tabeli po 6 kolejkach).
  • Wszyscy zawodnicy DHLM uhonorowani zostaną medalami. Zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymają nagrody rzeczowe.
  • Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wyjadą na mecz piłkarski ekstraklasy (11 zawodników + trener).
  • Koszt udziału w DHLM IV 2015/2016 wynosi 700 zł od drużyny.
  • W I edycji DHLM Widok Lublin rocznik 2003 zajął II miejsce oraz Widok Lublin rocznik 2004 zajął II miejsce. W II edycji DHLM Widok Lublin rocznik 2005 zajął II miejsce, a Widok Lublin rocznik 2004 zajął III miejsce. W III edycji DHLM Widok Lublin rocznik 2005 zajął I miejsce.